×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱ بهمن - ۱۳۹۶  
it is true
true
true
ابراهیمی:سپیدرود فقط با سه میلیارد لیگ برتری شد/بعید میدانم کعبی از سپیدرود برود

روزنامه گل / علی مسعودی

رودسپید وب سایت هواداران سپیدرود رشت : سپیدرود رشت پس از شکست سه بر یک مقابل پارس جنوبی جم در هفته یازدهم برای بازی برابر ذوب‌آهن آماده می‌شود. این تیم کماکان با مشکل مالی مواجه است و معلوم نیست چرا تکلیف مالکیت باشگاه را مشخص نمی‌کنند.

در این رابطه گفت‌وگویی با حسین ابراهیمی هافبک تاثیرگذار تیم انجام دادیم که او هم از شرایط مالی تیمش رضایت ندارد.

شرایط مالی باشگاه بهتر شده یا نه؟

هیچ فرقی نکرده و همان دو میلیاردی که اول فصل آقای نوبخت لطف کردند و به باشگاه دادند، پس از آن دیگر یک ریال هم کسی به تیم کمک نکرده و نمی‌دانم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

خبر داری مالک باشگاه چه کسی هست؟

من مالک باشگاه را نه دیدم و نه اسمش را شنیده‌ام. نمی‌دانم مالک باشگاه چه کسی هست و این تیم چطور اداره می‌شود. الان در لیگ یک ۱۵ میلیارد، ۱۵ میلیارد هزینه می‌کنند تا تیم بالا بیاورند ولی نمی‌توانند اما سپیدرود با سه میلیارد لیگ برتری شده ولی کسی جلو نمی‌آید کمک کند یا حداقل تکلیف آن را مشخص کند. این برای یک تیم پرهوادار اصلا خوب نیست.

بازی با ذوب‌آهن را محروم شدی؟

متاسفانه کارت زردی که مقابل پارس جنوبی گرفتم سه کارته شدم و بازی با ذوب‌آهن را از دست دادم. انصافا اول بازیکن حریف روی من خطا کرد ولی داور خطای او را ندید و خطای من را دید و کارت زرد نشان داد.

کارت‌های قبلی را به دلیل اعتراض گرفتی؟ چرا این همه اعتراض می‌کنی؟ جوان‌تر بودی کمتر اعتراض می‌کردی!

هنوز هم جوان هستم (می‌خندد) از شوخی گذشته اگر اعتراض هم نکنیم که داوران همه سوت‌ها را به سود حریفان می‌زنند. شرایط داوری‌ها به خصوص خارج از خانه طوری است که اکثر سوت‌ها به سمت میزبان زده می‌شود. باور کنید اگر داوران کم اشتباه کنند، شک نکنید یک بار هم اعتراض نمی‌کنیم.

شاید چون از بازیکنان باتجربه تیم هستی، هواداران انتظار دارند باید حق تیم را بگیری.

شرایط بازی‌ها ایجاب می‌کند که اعتراض کنم. باور کنید من بازیکن اعتراضی نیستم و مجبورم می‌کنند که اعتراض کنم و کارت بگیرم.

تو و نزهنی ۸۰ تا ۹۰ درصد گل‌های تیم‌تان را به ثمر رساندید. فکر نمی‌کنی یک روزی هر دو تا با هم نباشید تیم آسیب ببیند؟

بعید می‌دانم این اتفاق رخ دهد چون جوانان دیگری هستند که می‌توانند به تیم کمک کنند. یزدانی، قربان‌زاده و دیگران شرایط بسیار خوبی دارند که ما هم نباشیم اجازه نمی‌دهند تیم آسیب ببیند.

چرا بازیکنان تیم یکی پس از دیگری بحث جدایی را مطرح می‌کنند؟ مشکل حسین کعبی چیست که می‌خواهد نیم فصل جدا شود؟

حسین آقا از سپیدرود جایی نمی‌رود. او دو روزی تهران بود که موقع برگشت، فرزندش تماس می‌گیرد و احساس دلتنگی می‌کند. همان موقع هم خبرنگار تماس می‌گیرد و روی احساسات آن حرف را می‌زند. من بعید می‌دانم حسین از سپیدرود برود و او کاپیتان تیم خواهد ماند.

مهرداد جماعتی چرا بدون اطلاع رفته است؟

دقیقا از این جریان خبر ندارم و کادر فنی خبر دارد. وقتی از چیزی خبر ندارم، درست نیست اظهارنظر کنم.

قبول داری برای سپیدرود خوب نیست که بازیکنان قرارداد ببندند و راحت تیم را ترک کنند چون این تیم قدمت زیادی دارد؟

کاملا درست است ولی ما بازیکن هستیم و باید کار خودمان را بکنیم. اینکه چه اتفاقی رخ می‌دهد، باشگاه و خود کادر فنی می‌دانند.

چند گل به ثمر رساندی؟

سه گل در لیگ برتر و یک گل هم در جام‌حذفی.

رکوردت در داماش بود که شش گل به ثمر رساندی. فکر می‌کنی به این رکورد برسی؟

زیاد فکر رکورد نیستم و فکر تیم هستم. دوست دارم گل بزنم ولی تیم هم نتیجه بگیرد. تیم نتیجه نگیرد و من گل بزنم، فایده‌ای ندارد.

Share

false
true
true
true

false