×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱ اسفند - ۱۳۹۶  
it is true
true
true
ایرانجوان بوشهر ۳- سپیدرود ۱ / باخت در روز که بد بودیم

هفته پانزدهم از دور رفت لیگ یک – پنجشنبه یازدهم آذر ماه

ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید  بهشتی بوشهر

هوا: آفتابی – تماشاگر: حدود دو هزار نفر

داور وسط:  محمد رضا اکبریان.

کمک داوران: حسن یوسفی، ولی کاوسی.

داور چهارم: هادی مسلمی.

کارت زرد:

سید محمد میری دقیقه ۳۸، احسان عبدی دقیقه ۶۶، هادی موسوی دقیقه ۷۱ (سپیدرود)

ترکیب سپیدرود:سید محمد حسینی، هادی تامینی، سید هادی موسوی، شایان مصلح، محمدرضا الماسخاله (از دقیقه ۵۴ پویا نزهتی)، حسین کعبی، محمد میری (از دقیقه ۵۹ احسان عبدی)، میثم فردوسی، محمدرضا مهدوی، میلاد قربانزاده، محمد لطفی (از دقیقه ۷۰ سهیل حق شناس).

 

سعید ابراهیم پور، رامین دهقانی، امیر تهمورثی، مهدی طاهری، علی دهقان، حسین شوشتری، صادق گشنی (از دقیقه ۸۹ حسین شجاعیان)، بابا محمدی، مهدی واحدی، حجت اسلامی (از دقیقه ۶۸ عباس چاپی)، محمد طارمی (محمد شمسی از دقیقه ۷۷).

هفته پانزدهم لیگ یک عصر امروز پیگیری شد و سپیدرود بعد از ۹ هفته مجددا طعم تلخ شکست را چشید و با توجه به تساوی ملوان صدر جدول را از دست داد و البته هنوز یک بازی کمتر دارد.

در این بازی تیم ایرانجوان که با تغییر کادرفنی خود دچار شوک مناسبی شده بود بازی بسیار زیبایی را به نمایش گذاشت و به شایستگی موفق شد سه امتیاز را کسب کند.

سپیدرود در این بازی با توجه به جوانی و بازی سرعتی تیم ایرانجوان نتوانست واکنش های مناسبی به گلهای دریافتی انجام دهد و در روزی که شاید اگرسید محد حسینی نبود گلهای بیشتری هم دریافت می کردیم سه امتیاز را از دست دادیم و شکست سنگینی را متحمل شدیم.

سپیدرود هفته آینده در دیداری حساس در رشت میزبان گل گهر سیرجان خواهد بود.

Share

false
true
true
true

false