×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱ بهمن - ۱۳۹۶  
it is true
true
true
ترکیب احتمالی حریف سپیدرود/ مت درموت جز گزینه های آینده استقلال نیست

به گزارش “رودسپید“، میک مک درموت سرمربی استقلال در دیدار با سپیدرود رشت نفر اول کادرفنی آبی پوشان است و پیش بینی انتخاب احتمالی او برای ترکیب اولیه کار دشواری است. این می تواندبزرگترین تاثیر و تصمیم مت درموت در این دیدار باشد.
حسین حسینی در این دیدار تنها گزینه مک درموت برای حضور درون دروازه است و سومین حضور متوالی خود را در لیگ برتر تجربه خواهد کرد. با محرومیت چشمی، مک درموت برای مرکز خط دفاعی نیز گزینه های زیادی ندارد و مجید حسینی و پادوانی تنها گزینه های برای شروع مسابقه هستند. وریا غفوری و میلاد زکی پور برای حضور در دو سمت خط دفاعی شانس بیشتری نسبت به خسرو حیدری و آرمین سهرابیان دارند.
امروز احتمالا  امید نورافکن و فرشید باقری زوج پست هافبک دفاعی استقلال را تشکیل می دهند چرا که امید ابراهیمی هنوز به مرز آمادگی نرسیده است.  چپاروف، بیت سعید و فرشید اسماعیلی هم به عنوان هافبک هجومی امروز تلاش می کنند در نوک خط حمله علی قربانی را تغذیه کنند.
ترکیب احتمالی استقلال می تواند بدین شکل باشد:

حسین حسینی، پادوانی، مجید حسینی، میلاد زکی پور، وریا غفوری، امید نورافکن، امید ابراهیمی، سرور چپاروف، فرشید اسماعیلی، جابر انصاری و علی قربانی

 

 همچنین بیژن طاهری عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در مصاحبه با خبرگزاری مهر اظهارکرده است: در تلاش هستیم تا ۱۰ روز آینده سرمربی را مشخص کنیم تا بتواند در تعطیلات کارش را با تیم شروع کند.

وی پس از برگزاری اولین جلسه کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: امروز اولین جلسه را با حضور دیگر اعضا برگزار کردیم و امیدوارم بتوانیم با نشست هایی که انجام می دهیم بهترین گزینه را برای استقلال انتخاب کنیم.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا قرار است بودجه ای برای اعضای کمیته فنی اختصاص یابد تأکید کرد: چنین چیزی را نشنیده ام و بعید می دانم که این مسئله اتفاق بیفتد.

طاهری در خصوص گزینه های روی میز کمیته فنی استقلال اظهار داشت: فعلاً ۷ گزینه را در نظر داریم و مطمئناً پس از جمع بندی نهایی، نام سرمربی را اعلام خواهیم کرد.

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که هواداران تا چه زمانی باید به انتظار سرمربی جدید استقلال بمانند گفت: تا ۱۰ روز آینده سرمربی استقلال را مشخص خواهیم کرد تا بتواند از تعطیلات استفاده کرده و کارش را با قدرت آغاز کند.

Share

false
true
true
true

false