×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱ اسفند - ۱۳۹۶  
it is true
true
true
توپ های لیگ برتر «چهل تکه» شد

رودسپید، رسانه هواداران سپیدرود رشت – به گزارش ورزش سه، از امروز توپ های جدید لیگ برتر رونمایی شد تا فوتبالی ها با توپ های رقابت های لیگ هفدهم آشنا شوند. کمپانی تولید کننده این توپ ها دربی استار نام دارد که آلمانی است و برای اولین بار در ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی این توپ ها نسبت به برندهای دیگری که پیش از این در فوتبال ایران مورد استفاده قرار می گرفت چشم نوازتر است، در صورت استفاده از برند اصلی و درجه یک این توپ ها، این حرکت سازمان لیگ را می توان گامی به جلو برای باکیفیت تر کردن بازی های لیگ دانست.

پس از انتخاب نهایی توپ های جدید برای بازی های لیگ، این توپ ها در اختیار باشگاه ها قرار گرفته اند تا تمرینات این تیم ها با توپ های جدید برگزار شود.

مطرح ترین لیگ هایی که در حال حاضر برای برگزاری بازی های خود از این توپ ها استفاده می کنند لیگ هلند و بلژیک است. این توپ ها کنترل کیفی فیفا را نیز به همراه دارند و پیش از این در بازی های بوندس لیگا نیز مورد استفاده قرار می گرفتند.

این توپ ها که طراحی سال گذشته این کمپانی محسوب می شود به صورت چهل تکه است و به نوعی پس از سال ها رقابت های لیگ با توپ های چهل تکه برگزار خواهد شد.

 

Share

false
true
true
true

false