×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱ اسفند - ۱۳۹۶  
it is true
true
true
حضور دكتر تن زاده مالك باشگاه سپيدرود در محل اقامت تيم در تهران و گفتگو با كادر فني پيش از ديدار برابر استقلال

رودسپید، رسانه هواداران سپیدرود – دكتر جواد تن زاده در اين ديدار ضمن كسب اطلاع از اخرين وضعيت تيم پيش از ديدار برابر استقلال تهران ، بر آمادگي مجموعه باشگاه جهت حمايت همه جانبه از تيم و کادر فنی تاكيد كرد.
مالك باشگاه سپيدرود با بيان اينكه هفته گذشته با اشتباهات داوري که حتی بزرگان فوتبال کشور نیز بر اشتباه آن تایید داشتند و‌ در این راستا از سه امتياز قطعی بازی با توجه به شرایط میزبانی محروم شديم گفت: عملكرد تیم و تلاشهاي بازيكنان و كادر فني ستودني است و مطمئن هستيم اين روند در ديدارهاي اتي نيز ادامه خواهد داشت.
وي افزود: تمامي تلاش ما اينست که امكانات مناسب جهت اماده سازي تيم را مطابق نظر كادر فني فراهم نماييم و خوشبختانه در اين راه تاكنون محدوديتي نداشته ايم و حتی برگزاری اردوی تدارکاتی چهار روزه در هتل المپیک تهران پیش از بازی روز پنجشنبه نیز در همین راستا بوده است.
دكتر تن زاده با اشاره به اينكه برخي از اتفاقات غير فني در نتايج بازيها موثر است تصريح كرد: بطور کلی به حواشی و جوسازی های مختلف توجهی نخواهیم داشت هر چند که برخي اتفاقات در زمين مسابقه متاسفانه تلاشهاي مجموعه باشگاه را به مخاطره خواهد انداخت ولی اميدواريم در ديدارهاي اتي شاهد چنين رخدادهاي در مستطيل سبز نباشيم.


مالك باشگاه در خصوص اتفاقات هفته اخير در خصوص سرمربي تيم گفت: علي كريمي از نوابغ و افتخارات فوتبال اين كشور است و انقدر در كارشان تعصب دارند كه در جهت احقاق حق تيم خود ناگفته هاي فوتبال را بيان ميكنند، و ما همراه حامي و پيشتيبان ايشان هستيم همانطوري كه همگان شاهدند انبوهي از بازيكنان ،پيشكسوتان و مردم ايران در اين چند روز حمايتشان از ايشان را به شكل هاي مختلف بيان نمودند.
وي در پايان گفت: اميدواريم روزي در فوتبال ايران به نقطه اي برسيم كه همه بشكل واقعا حرفه اي و بدور از غرض ورزي و كينه توزي عمل نمايند و شاهد رشد و تعالي اين ورزش باشيم.

Share

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false