×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱ اسفند - ۱۳۹۶  
it is true
true
true
در واکنش به مصاحبه مدیرعامل جوان ملوان/کم اطلاعی و نا آگاهی درد این روزهای فوتبال ما!

رودسپید-وب سایت هواداران سپیدرود رشت

فوتبال ایران این روزها اسیر دست مشکلات روز افزونی است که بی گمان بی اطلاعی و اسیر احساسات زودگذر شدن یکی از اصلی ترین آنهاست.
در روزگاری که فوتبال یکی از علمی ترین و صنعتی ترین بخش های جوامع شده است، شوربختانه در کشور ما با باری به هر جهت نگری و به کار بردن مدیرانی کم اطلاع در حوزه ی کاری خویش موجب شده تا بدنه تصمیم گیر فوتبال فرسخ ها از مردم عقب تر گام بردارد.
انتصاب های یک شبه و بدون فکر و برنامه ریزی و به عبارتی دم دستی موجب شده تا درجا زدن مهمترین ویژگی مدیریتی فوتبال ایران باشد.
امروز مهران نصیری مدیر جوان و تازه منصوب شده تیم ملوان انزلی در آستانه دربی گیلان در جام حذفی با مصاحبه ای چهار خطی با یکی از خبرگزاری های کشور به جای آرام نمودن جو با کری خوانی اینکه ملوان با تیم زیر بیست ساله به نبرد رقیب سنتی می رود و پیشتر هم در جام حذفی با امیدهای مان سپیدرود رو شکست داده ایم، به جای آرام کردن جو به ریختن بنزین بر روی آتش احساسات مشغول شد!
اینکه سرپرست ملوان به جای کری خوانی چرا لب به اعتراض نگشوده که یکی از بازیکن ساز ترین تیم های کشور در ترکیبش به اندازه انگشتان یک دست هم بازیکن انزلی چی ندارد و به قول خیلی از هوادارانشان تیمشان را ملوان مازندران خطاب میکنند و یا چرا باید حال و روز ملوان آنقدر در لیگ دسته یک وخیم باشد که مربی پرمدعایش تصمیم به کنار رفتن از جام حذفی بگیرد به کنار، اما کاش جوان تازه سرپرست شده ملوان، کمی از قذیمی ترهای انزلی اطلاعات کسب می کرد و سپس لب به سخن می گشود و یا در دنیای مجازی به سادگی با چند کلیک و جستجو بر معلوماتش می افزود و بی خود جوان های دو شهر را با این کری خوانی سراسر اشتباه تحریک نمی کرد.
برای بالا رفتن اطلاعات آقای سرپرست باید گفته شود که در تاریخ نیم قرنی سپیدرود و ملوان، دو بار در تاریخ جام حذفی رو دروی یکدیگر قرار گرفتند که اتفاقاً هر دوبار را ملوان به سود خود خاتمه داده، یکی مربوط به سال ها پیش است و دومی را که ایشان از آن نام برده در اواخر بهمن ۸۸ برگزار شد و در نهایت با دو گل مرحوم مهرداد اولادی در مقابل تک گل میلاد گوهری نیا به سود ملوان خاتمه یافت.
در آن سال ها ملوان لیگ برتر بود و سپیدرود در لیگ دو حضور داشت که البته در پایان همان فصل به لیگ یک صعود کرد. با نگاهی به اسامی بازیکنان ملوان به سادگی در می یابیم که نه تنها خبری از بازیکنان امید نیست که ملوان با ترکیب اصلی و کامل خود برابر تیم لیگ دویی سپیدرود قرار گرفت و در نهایت به سختی و با چاشنی شانس موفق به صعود شد و فیلم این دیدار قطعا در آرشیو شبکه باران موجود میباشد.
اینکه جلال رافخایی و آلوز دسوزا، محمد رستمی، پژمان نوری، پویا نزهتی و آلن باسیچ، سعید سالارزاده و بابک پورغلامی و … از نظر جناب سرپرست تیم امید ملوان بوده اند در آن سال ها پس خیلی جای تعجب ندارد که امسال در فصل نقل و انتقالات پر حرف و حدیث ملوانی ها چشمش را به روی همه چیز و ورود پسر جناب مربی و داستان های دیگر بسته باشد!
اندکی تعقل و تفکر راه دوری نمی رود!

ترکیب ملوان انزلى
آرمين رحيم زاده (از دقيقه ۷۵ رضا حاج اسبويى)، سعيد سالارزاده، بابك پورغلامى، آلن باسيچ، عليرضا رمضانى (از دقيقه ۸۳ ابوالحسن جعفرى)، فليپ آلوز دسوزا، پويا نزهتى (از دقيقه ۷۵ محمد حيدرى)، مهرداد اولادى، محمد رستمى، پژمان نورى، سيد جلال رافخايى.
سرمربى: فرهاد پورغلامى

ترکیب سپيدرود رشت
مجيد قربانى، مجيد جهانچى، حامد ابراهيمى، حامد خوشنام، كاظم يوسف زاده، امير تيزرو (از دقيقه ۶۷ اسماعيل رمضانى پور)، مهدى عابدى (از دقيقه ۸۳ محمد بچه نو)، رضا كار دوست، پژمان ميركاظمى (از دقيقه ۴۶ محمد على آقاجانى)، مصطفى حق شناس، ميلاد گوهرى نيا.
سرمربى: فرهاد حسين پور.

Share

false
true
true
true

false