×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱ اسفند - ۱۳۹۶  
it is true
true
true
طرح زوج و فرد در تیم های سپیدرود و پرسپولیس

به گزارش رودسپید، وب سایت نود در مطلبی به وضعیت گلزنی در دو تیم سپیدرود و پرسپولیس از دیدگاه جالبی پرداخته است که به پیرو آمده است.
سپیدرود رشت از هفته چهاردهم به بعد، در بازی های خود در هفته های زوج برابر حریفانش، چه در خانه و چه در خانه حریف، موفق به گلزنی شده است. در این دیدارها سپیدرود به مصاف تیم های فولاد خوزستان، نفت تهران، سپاهان اصفهان و گسترش فولاد رفته و دروازه آنها را باز کرد. اما سپیدرود در بازی هایی که در هفته های فرد انجام داده در امر گلزنی ناکام بود و دروازه حریف آنها در پایان بازی بسته ماند. پرسپولیس، سیاه جامگان مشهد، پیکان و صنعت نفت آبادان در هفته های ۱۵ و ۱۷ و ۱۹ و ۲۱ مقابل تیم محبوب شهر رشت قرار گرفتند و اجازه گلزنی به آنها را ندادند.

پرسپولیس که صدرنشین بی رقیب این رقابتهاست، طی ۷ هفته گذشته در هفته های زوج در مصاف با حریفانش به نتیجه ای بهتر از تساوی دست نیافته است؛ سرخپوشان در سه دیداری که در این هفته ها برگزار کرد، برابر تیم های فولاد خوزستان، نفت تهران و گسترش فولاد تبریز به تساوی رسید. اما در هفته های فرد برابر تیم های سپیدرود، تراکتورسازی، سیاه جامگان و پیکان پیروز میدان بود و موفق به کسب ۳ امتیاز بازی شد.

Share

false
true
true
true

false