×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱ اسفند - ۱۳۹۶  
it is true
true
true
فرهاد خراسانی: تصمیم فدراسیون نسبت به مربی سپیدرود دور از عدالت و انصاف است

 

به گزارش رودسپید، فرهاد خراسانی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت، با اشاره به اتفاقات هفته اخیر این باشگاه و مصاحبه علی کریمی پس از دیدار مابین تیم‌های سپیدرود رشت و استقلال خوزستان گفت: اگر قوانین و مقررات فدراسیون مطلوب است قطعاً باید نصب العین همگان قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه هدف از وضع قانون حمایت یکسان از تمام اشخاص است تصریح کرد: باید عدالت و انصاف نسبت به تمام افراد با مساوات اعمال و اجرا شود اما گویا در خطاب فدراسیون به آقای علی کریمی، بیش‌تر از آنکه قانون اجرا شود اهداف دیگری دنبال می‌شد.

سخنگوی باشگاه سپیدرود با تأکید بر اینکه تصمیم فدراسیون نسبت به مربی سپیدرود به‌ دور از عدالت و انصاف است افزود: این‌گونه استنباط می‌شود که مربیان تیم‌های دیگر می‌توانند تحت شرایطی در کنفرانس‌های خبری حضور یابند اما در تیم سپیدرود فقط شخصی غیر از علی کریمی باید در کنفرانس‌ها شرکت کند که این تصمیم فدراسیون با عدالت و انصاف سازگار نیست.

خراسانی با بیان اینکه قانونی که عدالت محور نباشد و به‌درستی اجرا نشود ابتر می‌ماند اظهار کرد: در چنین شرایطی، قانون اثر خودش را از دست می‌دهد.

وی با اشاره به عدم حضور مربیان باشگاه سپیدرود در کنفرانس‌های مطبوعاتی گفت: تا زمانی که مقررات و قوانین فدراسیون شفاف نباشد و اجرای صحیح قانون، مشاهده و نشود این باشگاه به جهت حفظ آرامش و پیشگیری و سوء استنباط از مصاحبه مربیان این تیم در کنفرانس‌های مطبوعاتی، بر این تصمیم اصرار دارد که تا تعیین تکلیف نهایی اجرای صحیح قانون و شفافیت مقررات، با سازمان لیگ صرفاً در این خصوص همکاری نداشته باشد.

Share

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false