×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱ اسفند - ۱۳۹۶  
it is true
true
true
میعاد یزدانی:وقتی بردیم چرا ناراحت باشم؟/موفقیت سپیدرود مدیون کریمی و مالک جدید است

رودسپید وب سایت هواداران سپیدرود رشت : هافبک سپیدرود در دیدار مقابل سپاهان به علت درج نشدن نامش در لیست هجده نفره اجازه حضور در میدان را پیدا نکرد.

به گزارش رودسپید و به نقل از “ورزش سه”، میعاد یزدانی در خصوص عدم حضورش در زمین گفت: زمان تعویض و ورود به زمین ناظر بازی اجازه حضورم را نداد و گفت که اسمم در لیست نیست. خیلی جالب است اتفاقات یکی، پس از دیگری در اکثر اوقات برای من رقم می‌خورد!

وی افزود: با شنیدن اینکه نمی‌توانم به زمین بروم مجبور شدم دوباره روی نیمکت بازگردم و تا پایان مسابقه روی نیمکت حضور داشتم. بعد از بازی هم وقتی از سرپرست علت عدم حضورم در لیست هجده نفره را پرسیدم او گفت چون اسمت کمرنگ نوشته شده بود آنها نام تو را پیش از بازی در لیستی که تایپ می‌شود درج نکرده‌اند.

او در ادامه گفت: مطمئنا بازی کردن یکی از چیزهایی که هر بازیکن می‌خواهد برایش اتفاق بیفتد اما وقتی اینطور می‌شود و در ادامه هم تیم با موفقیت بازی را پایان می‌دهد چه چیزی می‌تواند از این مهمتر و بهتر باشد. بازیکن می‌خواهد بازی کند تا در موفقیت تیمش تاثیرگذار باشد و این موفقیت در دیدارمان مقابل سپاهان اتفاق افتاد و بعد از بازی با نتیجه‌ای که کسب کردیم تمام اتفاقات و ناراحتی‌ام بابت عدم حضورم در زمین از بین رفت.

یزدانی در مورد دیدار با صنعت نفت هم خاطرنشان کرد: امیدوارم بازی با صنعت را هم بتوانیم با موفقیت پشت سر بگذاریم و همین‌طور مشغول جمع‌آوری امتیازات هستیم امتیاز این بازی را هم کسب کنیم. البته نباید فراموش کنیم که سپیدرود موفقیتش را مرهون حضور علی کریمی و زحماتی که مالکان جدید برای تیم کشیده‌اند است.

Share

false
true
true
true

false