×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱ بهمن - ۱۳۹۶  
it is true
true
true
نزهتی:نسبت به بضاعت و مشکلات سپیدرود نتایج خوبی گرفته ایم

پویا نزهتی، مهاجم تیم فوتبال سپیدرود درباره شرایط تیمش در تعطیلات لیگ برتر، اظهار داشت:‌

خدا را شکر به طور منظم تمرینات‌مان را انجام می‌دهیم و کم کم خود را برای بازی با ذوب‌آهن آماده می‌کنیم تا به امید خدا سه امتیاز آن مسابقه را به دست بیاوریم. تمرینات خوبی در این مدت داشتیم و اکنون هم فشار تمرین‌ها کمتر شده است و بیشتر مشغول کار تاکتیکی هستیم.
به گزارش رودسپید و به نقل از تسنیم، وی در پاسخ به این پرسش که آیا نتایج تیم سپیدرود تا به اینجای لیگ برای بازیکنان و کادرفنی این تیم رضایت‌بخش بوده است یا خیر، اضافه کرد:

تیم ما پس از سال‌ها به لیگ برتر آمده است و امسال هم فصل اولی است که در لیگ برتر بازی می‌کنیم. به نظرم تا به الآن نسبت به بضاعت و مشکلاتی که داریم، نتایج مثبتی را کسب کرده‌ایم، اما معتقدم پتانسیل تیم ما بالاتر از این است. اگر در هفته‌های ابتدای نتایج بهتری می‌گرفتیم،‌ اکنون جایگاه مناسب‌تری در جدول داشتیم. در هر صورت تاکنون بد نبوده‌ایم و می‌توانیم با ادامه روند پیروزی‌ها و نتایج خوب‌مان در نیم‌فصل دوم عملکرد و جایگاه بسیار بهتری داشته باشیم.
نزهتی در واکنش به لیست مدعوین به تیم ملی گفت:

در هر صورت هم بازیکنان مستعد به تیم ملی دعوت می‌شوند و هم کمی سلیقه‌ در اعلام اسامی تأثیرگذار است. ما هم انگیزه زیادی در لیگ داشتیم و هفته‌های متوالی خوب کار کردیم و امیدوار بودیم در اردوی تیم ملی نماینده داشته باشیم، اما این اتفاق نیفتاد. فعلا تا جام جهانی زمان زیادی وجود دارد و امیدوارم خوب کار کنم تا به اردوهای آینده دعوت شوم. به شخصه آرزوی فوتبالی من این است که دوباره به تیم ملی دعوت شوم، اما اگر واقع‌بینانه نگاه کنیم شرایط خیلی سخت است. در پست من بازیکنانی که دعوت می‌شوند به لحاظ سنی وضعیت بهتری دارند، اما من هم به لحاظ فوتبالی کم و کاستی نسبت به آنها ندارم. تلاش خودم را می‌کنم تا غیرممکن را ممکن کنم.

Share

false
true
true
true

false